Skip links

Zebra OneCare™ Bakım Planları

TEKNOLOJİ KARMAŞIKTIR
BAKIMI ÖYLE OLMAK ZORUNDA DEĞİL.

İşinizi yürütmek için cihazlarınıza ve yazılım uygulamalarınıza güvenirsiniz. Onlar durduğu zaman iş akışlarınız da durur. Operasyonlarınızı kesintiye uğratacak beklenmedik sürprizlere ayıracak zamanınız yok. Arızalara karşı koruma sağlayacak ve hayal kırıklıklarını önleyecek bir plana ihtiyacınız var. Zebra OneCare bakım planları ile işinizi kolaylaştırın ve kesinleştirin. Herkese uygun tek bir çözüm yerine, belirli ihtiyaçlarınız ve iş açısından acil sorunlar bağlamında özelleştirilmiş, "sizin için uygun" bir plan seçin. Yedek garanti ve onarımdan çok daha fazlasını sunan kapsamlı planlarımız, teknolojinizi ve yatırımınızı yıllarca kapsamlı olarak koruyan geliştirmeler sunar.
Ayrıntılı Bilgi Için Zebra OneCare Broşürünü İndirin

ZEBRA ONECARE™ ESSENTİAL

Temel Güvence
Filonuzu çalışır durumda tutmak için günlük cihaz ihtiyaçlarınıza verilen cevap sayesinde içiniz rahat olsun. VisibilityIQ™ OneCare™ ile telefon desteği, üç günlük onarım süresi, yazılım ve güvenlik güncellemeleri, onarım raporları hakkında bulut tabanlı izlenebilirlik ve daha fazlasını sunan kapsamlı bir koruma elde edin.

ZEBRA ONECARE™ SELECT

Maksimum Koruma

Zebra OneCare Select planıyla yirmi dört saat desteğe erişin. Essential planının avantajlarına EK OLARAK 7/24 canlı temsilci telefon desteğini ve kutudan çıktığı anda kullanıma hazır ayarlarınız, yazılımlarınız, uygulamalarınız, işletim sisteminiz ve LifeGuard sürümlerinizin önceden yüklendiği ertesi gün 'yeni gibi' cihaz değişimi imkanı elde edin.

ZEBRA ONECARE™ SPECİAL VALUE (SV)

Doğru Fiyatlı Koruma
Ekonomi sınıf yazıcılar ve mobil cihazlarınızı teknik destek ve yazılım desteği, beş günlük onarım süresi ve isteğe bağlı kaza sonucu hasar kapsamının dahil olduğu özel planımız ile koruyun. Ayrıca, mobil bilgisayar kullanıcıları bulut tabanlı VisibilityIQ OneCare aracımıza erişebilir.

ZEBRA ONECARE™ TEKNİK DESTEK VE YAZILIM DESTEĞİ

Bağımsız Teknik ve Yazılım Desteği

Verilerinizi koruyun ve onarım destek planı olmadan bile ihtiyacınız olduğunda destek alın. Uzman teknik desteğe ve Zebra'ya özel güvenlik yamalarına ve LifeGuard™ dahil yazılım güncellemelerine erişin. Bu plan OEM ve üçüncü taraf yazılım uygulamaları için de destek sağlar

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?