Skip links

Hakkımızda

Tüm Tecrübemiz ile

Sizin işiniz için buradayız.

TERA TEKNOLOJİ, 2011 yılında sektörde faaliyet göstermeye başlamış olup gerçekleştirdiği projelerle müşterilerine kaliteli hizmet verebilmeyi amaç edinmiş bir teknoloji firmasıdır.

OT/VT pazarında ZEBRA ürünleri başta olmak üzere diğer üretici markalar da dahil projelendirme ve tedarik zincirinde aktif rol oynayan şirketimiz; etiket imalatı ve ribbon ithalatı yapar konumda bulunmasıyla da fark yaratmayı hedeflemektedir.

Dijitalleşen dünyamızda teknolojik altyapıyı takip ederek kendini hiç durmadan geliştiren kalifiye satış ekibimiz; kuruluşumuzdan itibaren sektör tecrübelerini TERA’nın gücü ile birleştirerek firmamızın daha da ileriye taşımasına ve büyümesine destek olmaktadır.

Tecrübeli teknik ekibimiz ile; yürüttüğümüz projelerin her aşamasında müşterilerimize destek sağlamaktayız. Servisimiz, kablosuz ağ sistemleri ihtiyaçlarında saha çalışması yapabilme becerisine sahip olmakla birlikte; ihtiyaç belirleme, kurulum ve satış sonrası onarım yapabilmektedir. Sizlerin talebine göre, yerinde teknik destek ve bakım anlaşması hizmetleri de vermekteyiz.

Bize Ulaşın
10K+
Terminalimiz Sahada
15K+
Yazıcımız Sahada
20K+
Cihazı Tamir Ettik
500+
Projeyi Bitirdik

Misyonumuz

Pazarın lideri olabilmek için sektöre değer katan, kusursuz işlere imza atan bir OT/VT şirketi olmaktır.

Değerlerimiz ve Kurum Kültürümüz

Değerlerimiz; Dürüst ve enerjik bir ekip olarak omuz omuza sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Kurum Kültürümüz; Hızlı, müşteri odaklı, yenilikçi, güvenilir, çözüm üreten ekibimiz ile katılımcı süreçler ile çalışmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi mutlu etmek için onların ihtiyaçlarını dinleyen, düşünen, öngören ve çözümler üreten, sürdürülebilir ve güvenilir bir şirket olmaktır.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?