Skip links

Zebra Akıllı Dolaplar

OPERASYONEL VERİMLİLİĞİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN, İŞ AKIŞLARINI GELİŞTİRİN VE VARLIK GÜVENLİĞİNİ ARTIRIN

Kurumsal mobil cihazların depolama ve erişilebilirliğinin operasyonel verimlilik üzerindeki etkisi genellikle pek bilinmez. Mobil cihaz depolama çözümünüz yeterli boş alana, güvenlik özelliklerine veya amaca uygun tasarıma sahip değilse, operasyonlarınızda varlık hasar ve kaybı, iş akışında aksama ve genel kazançta düşüş gibi riskler oluşur. Zebra Akıllı Dolapları depo, taşımacılık, lojistik ve perakende operasyonlarınızda optimum iş sürekliliği ve verimliliği sağlamak için standart modüler ve özel depolama çözümler portföyü sunuyor. 15 yılı aşkın deneyimle tasarlanan ve geliştirilen Zebra onaylı dolaplar, raflar, kızak kilitleri ve özel alışveriş arabaları kurumsal mobil cihazlarınızı saklama, erişme, izleme ve yönetmeyi optimize eder ve cihazların ve çalışanların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

STANDART MODÜLER PORTFÖY DOLAPLARI

GELİŞMİŞ GÜVENLİK OPSİYONLARI

Zebra Erişim Yönetim Sistemi ve gelişmiş güvenlik opsiyonlarına sahip standardize modüler dolaplar cihaz kayıp ve hasarını azaltır ve iş verimliliğini artırır. Kompakttan Ekstreme altı depolama boyutuna sahip bu dolaplar, cihaz türüne ve kullanılan kızaklara bağlı olarak 5 ila 100 cihaz depolama kapasitesine sahiptir.

STANDARDİZE MODÜLER PORTFÖY AÇIK RAFLARI

TOPLU ERİŞİM

Tek taraflı veya çift taraflı, standardize modüler açık raflar, fiziksel çalışma alanınızın ve operasyonel iş akışlarınızın gereksinimlerini karşılamak için birden fazla cihaz yapılandırmasına, çeşitli montaj ve yerleşik seçeneklere sahip 30 ila 60 cihazı depolar.

STANDARDİZE MODÜLER PORTFÖY KIZAK KİLİTLERİ

ZEBRA AKILLI RAFLAR VE DOLAPLAR İLE UYUMLU

Zebra TC5x ve TC7x kızaklarıyla uyumlu standart modüler kızaklı kilitler, kullanıcı hesap verebilirliğini geliştirmek ve cihaz güvenlik ve performansını artırmak amacıyla mekanik kilitleme, Zebra Erişim Yönetim Sistemi ve pil şarj bilgisi sunar Kızak kilitler duvar ya da masaya, içerdeki dolaplara veya alışveriş arabalarına monte edilerek onları daha mobil hale getirebilir.

ÖZEL ALIŞVERİŞ ARABALARI

MOBİL VE GÜVENLİ

Zebra alışveriş arabaları, müşteriye özel kullanım durum ve projelerine göre sunulan özel depolama çözümleridir. Alışveriş arabalar mobil, anahtar kilit güvenlikli, Wi-Fi ve 4G uyumludur.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?