Skip links

Kamu Sektörü

YENİLİK YAPIN, DÖNÜŞTÜRÜN VE SONUÇLARI İYİLEŞTİRİN

Teknoloji, Kamu Sektörünün ön ve arka ofis çalışanlarının iş süreçlerini ve varlıklarını dijital bir sesle otomatikleştirmesini sağlayan önemli bir kolaylaştırıcıdır. Tera Teknoloji ürün, çözüm ve hizmetleri, maksimum operasyonel farkındalık ve daha akıllı karar verme için hizmet noktanızda gerçek zamanlı verileri yakalamanızı sağlayan son teknolojiyi sunar.

POLİS

Dijital Dönüşüm ve Etkinleştirme
Tera Teknoloji, dijital destekli Polis hizmetleri dönüştüren, destekleyen ve kuvvetleri önümüzdeki zorluklara hazırlayan bir dizi çözüm sunar.

Çözümlerimiz, üstünlüğü yakalamanız için dijital destek, otomasyon ve bağlanabilirlik ile analiz yapmak ve ön saflarda hareket etmek için bütüncül bir organizasyonel yaklaşım sağlar.

İTFAİYE VE KURTARMA HİZMETLERİ

Dijital ile Donatılmış Önleme, Koruma ve Müdahele

Tera Teknoloji, dijital destekli İtfaiye Hizmetlerini gelecekteki zorluklara hazır olmaları için dönüştüren ve destekleyen bir dizi Çözüme sahiptir.

Çözümlerimiz, üstünlüğü yakalamanız için, çözümlerimizin merkezinde Verilerin yer aldığı dijital destek, otomasyon ve bağlanabilirlik ile analiz yapmak ve ön saflarda hareket etmek için bütüncül bir organizasyonel yaklaşım sunar.

AMBULANS

Daha Akıllı Dijital Bakım ve Müdahele
Tera Teknoloji, dijital destekli Ambulans hizmetlerini dönüştüren, destekleyen ve kuvvetleri önümüzdeki zorluklara hazırlayan bir dizi çözüm sunar.

Çözümlerimiz, üstünlüğü yakalamanız için dijital destek, otomasyon ve bağlanabilirlik ile analiz yapmak ve ön saflarda hareket etmek için bütüncül bir organizasyonel yaklaşım sağlar.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?