Skip links

Üretim Sektörü

Daha Yüksek Performans İçin İhtiyacınız Olan Çevikliğe Ulaşın

Üreticilerin, günümüzün piyasa ortamında rekabet edebilmeleri için, gelişmiş kalite, daha hızlı döngü süreleri ve daha fazla görünürlük ve esnekliğin yanı sıra yasal düzenlemelere uyum sağlamaları gerekmektedir. Tera Teknoloji’nin üretim teknolojisi çözümlerinin, üreticilerin daha çevik olmasına, üretim bölümü performansını optimize etmesine ve piyasadaki değişiklikleri benimsemesine yardımcı olmak adına daha fazlasını görmelerine, bilmelerine ve yapmalarına izin vermesinin nedeni de budur.

Üreticiler, Tera Teknolojinin yazdırma, barkod okuma, RFID okuma, konumlandırma ve mobil bilgisayar teknolojilerindeki uzun yıllardır sahip olduğu liderlik deneyimi sayesinde, üretim bölümü teknolojisi çözümlerimizden oluşan geniş portföyümüzün performansına tam anlamıyla güvenebilirler.

Takip ve tespit (track and trace) çözümlerinden, kapsamlı veri okumanın getirilerinden ve öngörücü analizlerden faydalanarak üretim bölümünde üretkenliği artırın. Süreçleri birleştiren ve zekayı koordine eden yazılım platformlarına erişin. Tera Teknoloji’nin üretim bölümü teknolojisi çözümleri, günümüzün piyasa ortamında hem şimdi hem de gelecekte rekabet edebilmek için ihtiyacınız olan çevikliği sunar. Daha fazlasını görün. Daha fazlasını bilin. Daha fazlasını yapın.

İZLENEBİLİRLİK

Rakipsiz izlenebilirlik için Takip ve Tespit Çözümleri
Her varlığın, her yerden, neredeyse gerçek zamanlı olarak konumunu, tanımını ve değerlendirmesini yapın. Tera Teknoloji’nin takip ve tespit (track and trace) çözümleri sayesinde varlık kullanımını optimize edin, verimliliği en üst düzeye çıkarın ve yasal düzenlemelere uyum sağlayın.

VARLIK VE TESİS YÖNETİMİ

Verimli Üretim Varlığı Yönnetimi

Tesislerde ve dünyanın her tarafında döngü sürelerini azaltmak, cihaz yönetimini geliştirmek ve görünürlüğü artırmak adına Tera Teknoloji’nin mobil barkodlu varlık takibi ve RFID teknolojisi ile üretim bölümündeki varlık yönetimini düzene sokun.

KALİTE GÜVENCESİ

Yarı Mamül Ürünlerinde Gelişme
Sensör etiketleri, okuyucular ve makine vizyonu sayesinde sorun ve verimsizliklerin saptanmasına ve izole edilmesine yardımcı olmak, hizmet kesinti süresini azaltmak ve üretkenliği daha hassas bir şekilde artırmak üzere üretim bölümünde kalite güvencesini geliştirin.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?