Skip links

Konaklama ve Ağırlama

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ BİR KONUK DENEYİMİ SUNUN

Tera Teknoloji, konaklama ve ağırlama teknolojisi çözümleri konuk deneyimini iyileştirmek, hizmet sunumunu hızlandırmak ve operasyonel verimliliği artırmak için tasarlandı. Üstün, kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için operasyonunuzu mobil ödeme ve sipariş özelliği, gıda güvenliği takibi, envanter yönetimi ve personel iletişim teknolojileri ile donatın; ister bir otel, ister hızlı servis yapan bir restoran veya eğlence mekanı olun, tüm temas ‘noktalarında iyi konaklama ve ağırlama gerçekleşir.

GIDA VE İÇECEK

Daha İyi Konul Deneyimleri İçin Gıda ve İçecek Operasyonlarını Optimize Edin
Konuklara en iyi deneyimi sağlamak için sıkı kuralları yerine getirmek, paketlenmiş gıdaları etiketlemek ve müşterilere mobil sipariş ve ödeme seçenekleri sunmak gerekir. Tera Teknoloji’nin gıda ve içecek operasyonları için özel çözümleri daha akıllı ortamlar oluşturmanızı sağlayarak işletmenizin her köşesine dair bilgiler sunar, böylece en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

İLETİŞİM CİHAZLARI

Verimliliği Arttıran ve Hizmeti Kişiselleştiren Amaca Yönelik Özel Tasarımlar

Devamlı müşteriler ve olumlu eleştiriler kazanmak için konaklama ve ağırlama personelinizi üstün konuk hizmeti sunmalarına yardımcı olacak teknolojiyle donatın. Tera Teknoloji’nin konaklama-ağırlama sektörü mobil bilgisayarları ve akıllı telefonları ön hat çalışanlarınızın etkili bir şekilde yanıt vermelerini ve her temas noktasında olağanüstü hizmet sunmalarını sağlar.

RESTORAN VE OTEL ENVANTER YÖNETİMİ

Gerçek Zamanlı Envanter, Gerçek Konuk Memnuniyeti
Ürünleri ve hizmetleri operasyonunuzun her yerinde gerçek zamanlı takip ederek konukların’ ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayın ve verimliliği artırın. Tera Teknnoloji’nin envanter takibi teknolojisi hareket eden her şeyi ‘görmenizi sağlar; böylece ister mutfakta ister yemek salonunda ister odada olun hızlıca harekete geçebilirsiniz; böylece personelinize performans üstünlüğü sağlarsınız.

MÜŞTERİ VE GİRİŞ KARTI BASIMI

Kalıcı Bir İlişki Oluşturmak İçin Konuğunuza Öncelik Verin

Konukları ödüllendiren ve koruyan kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak, marka sadakati oluşturmak ve devamlı müşterileri arttırmanın en hızlı yoludur. Tera Teknoloji’nin talep üzerine erişim kartı baskısı, mobil ödeme ve okuma teknolojisi konuklarla bağlantı kurar ve herkesin katılmak istediği unutulmaz bir deneyim sunar.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?