Skip links

Bakım Anlaşmaları

Kapsamı , firmalar ile yapılan görüşmeler sonrasında değişkenlik gösterebilecek şekilde ve kurumun menfaatleri öncelenerek üretim ve diğer çalışmaların aksamaması için donanımların gerek yerinde, gerekse Tera Teknoloji Servis noktasında bakım ve onarım hizmetlerinin belli bir süre ve kapsamı sağlayacak şekilde anlaşma formatında düzenlenmesi çalışmasıdır.
Bakım anlaşmaları ile firmalar yıllık veya dönemsel olarak onarım ve bakım hizmetlerine ödeyecekleri toplam miktarı öngörebilirler. Sistemlerinin ve üretim çalışmalarının donanım problemleri ile durması veya verimlilik kaybını önleyebilirler.
Bakım anlaşma kapsamına alınan Barkod yazıcılar, Mobil bilgisayarlar, Barkod okuyucular, RFID cihazları, Sabit Okuyucular ve tamamlayıcı tüm ürünlerin kontrol ve raporlama çalışmaları ile sağlıklı ve sürekli çalışması hedeflenmektedir.
Yapılan bu çalışmalar ile gerek duyulabilecek yedek parçaların Tera Teknoloji bünyesinde bulunması ve daha aktif müdahale edilmesi sağlanır.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?