Skip links

Onarım Hizmetleri

Tera Teknoloji, ZEBRA MARKASI dahilinde kapsamlı mobilite ve veri takibi çözümlerinde kullanılan endüstriyel cihaz ve donanım ürünlerinin “Servis Noktası”dır. Aktif olarak sahada kullanılan mobil ürünlerin ve üretim kademelerinde, iş akışında önemli görevler üstlenen cihazların sağlıklı çalışması ve onarımlarında kaliteli malzeme kullanılarak hızlı bir şekilde görevlerine devam etmesi sağlanır. Garantisi devam eden cihazların üretici garantisi ile onarımının yapılmasını sağlar.
Yasal 2 yıllık standart üretici garantisi dahilinde olan cihazlar için Üretici Garanti servis hizmetlerine kurumsal destek hizmeti ücretsiz olarak verilir. Bu kapsamda bulunan arızalı ürünlerin merkez sisteme girişi, yetkili noktaya sevki&takibi, bilgilendirme ve geri gönderilmesi hizmetleri ifa edilir.
Standart garanti kapsamına girmeyen arıza durumları, garanti süresi dışında bulunan ürünler için inceleme, parça değişim fiyatlandırma ve onarım hizmetleri Tera Tekonoloji Profesyonel Servis Hizmetleri kapsamında gerçekleştirilir.
Cihazların onarım ve parça değişimlerine ek olarak ücretsiz plastik bakım, temizlik işlemleri yapılır.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?