Skip links

Sağlık Sektörü

SAĞLIKTA VERİ BAĞLANTISI VE İLETİŞİM ÖNEMLİDİR

Özel olarak geliştirilen sağlık sektörü teknolojisiyle hasta odaklı bakım sunun. Doğru hastanın, doğru zamanda, doğru bakımla bağlantısının yapılması çok önemlidir. Tera Teknoloji’nin sağlık sektörü teknolojisi çözümleri sağlık ekibinizi hasta verilerine, klinik çalışanlarına ve bakım personeline gerçek zamanlı bağlayarak daha iyi bakım hizmeti sunmalarını sağlar.

Tera Teknoloji, hasta kimliğinden mobil sağlık sektörüne ve gerçek zamanlı bilgilere kadar, ön hat çalışanlarını hasta bakımında performans üstünlüğü sağlayan imkanlar sunan en son teknoloji çözümleri ile sağlık sektöründe öncü konumundadır.

HASTA KİMLİĞİ YÖNETİMİ

Tedavinin Her Aşamasında Hasta Güvenliğini Sağlayın
Kaliteli bakım hizmeti için, hasta kabulden taburcu olana kadar her aşamada verilerin bağlantılandırılması gerekir. Tera Teknoloji’nin hasta kimlik yönetimi çözümleri hasta kayıtları, ilaçlar, numuneler ve daha fazlasını doğru şekilde eşleştirmeyi sağlar; böylece hastalara doğru zamanda doğru tedavi uygulanır.

ORTAK BAKIM İÇİN MOBİL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Hasta Bakımında Sorunsuz İşbirliği

En iyi bakım hizmetini vermeleri için, klinik çalışanlarını hasta yanından meslektaşları ile anında bağlantı kurma, işbirliği yapma ve iletişim kurma imkanı sağlayan sağlık sektörü teknolojisi çözümleri ile güçlendirin. Tera Teknoloji’nin  sağlık sektörü teknolojisi cihazları bakım personeli arasında işbirliğini sağlamak, iş akışlarını basitleştirmek ve hasta bilgilerini her yerde okutmak ve bu bilgilere her yerden erişmek için tasarlanmıştır; böylece personel ihtiyaç duyduğu her şeye hastanın yanında ‘sahip olur.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?