Skip links

Taşımacılık ve Lojistik Çözümleri

Her Adımda Sonsuz Uygulama

Günümüzün dünyasında taşımacılık ve lojistik şirketlerinin karşılaması gereken talepler her zamankinden daha fazladır. Çalışanlar yoğun ve baskı altında, düzenlemelere uygunluk karmaşıktır ve müşteriler anında hizmet ve bilgi beklerler. Neyse ki, Tera Teknoloji operasyonunuzun her köşesi için benzeri görülmedik izlenebilirlik sağlar – böylece daha akıllı, daha fazla bilgilendirilmiş kararlar verir ve sorunsuz uygulama sağlarsınız.

DEPO

Daha Akıllı Depoyu Sağlama.
Gereksinimlerinize uyarlanmış sınıfının en iyisi donanım ve yazılımla tedarik zincirinizi entegre edin, dinamik uygulamayı deneyimleyin ve dönüşüm yaratan kazançlar elde edin. Alımdan, toplamaya, hazırlamaya ve yüklemeye gerçek zamanlı ve işleme dönüştürülebilir bilgilere bağlı olarak etkili kararlar vermek üzere çevik, optimize, uyumlu ve bağlantılısınız.

FİLO VE TESLİMAT

Tüm Operasyonlar İçin Hiç Durmadan Optimizasyon.

Operasyonlarınızın pürüzsüz çalışmasını sağlamak için sürücülerinizi yolda, varlıkları da sürekli hareket halinde tutun. Tera Teknoloji’nin özel Filo ve Teslimat çözümleri işletmenizin özel gereksinimlerini karşılar – sürekli bağlantı, proaktif yönetim, yasal düzenlemelere uygunluk ve rakipsiz müşteri hizmetleri – böylece siz de her seferde zamanında teslimat yapabilirsiniz.

AÇIK DEPO VE TERMİNAL

Verimliliği Sol Şeride Alın
İlerlemeyi yavaşlatan manüel süreçleri ortadan kaldırarak iş akışını düzene koyun ve operasyonları hızlandırın. Tera Teknoloji’den elektronik varlık takibi ile güvenli, emniyetli, verimli ve üretken bir açık depo için bekleme sürelerini minimuma indirmek, verimi arttırmak ve yasal düzenlemeleri uygulamak için gereken izlenebilirliği elde edersiniz.

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz.
Nasıl Yardımcı Olabilirim?